fbpx
 12 277 61 61  kontakt@naawa.pl

Wy​godna Woda

Jak to działa?

102030405060708090100110120130140150160170180190200210220230240250

Twarda woda jest zdrowa!

Zastanawiasz się, co można zyskać, decydując się na urządzenia filtrujące wodę? Spieszymy z odpowiedzią! Instalacja dystrybutora polega na podłączeniu go do sieci wodociągowej, następnie mechanizm jest testowany i oddawany do użytku. Na co mogą liczyć osoby korzystające z nich, jak i sam właściciel?

Dystrybutory filtrujące wodę – jak to działa? Co można zyskać?

Oferowane przez naszą firmę urządzenia wykorzystują zasoby pochodzącą z sieci. Znajdujące się w nich elementy odpowiadają za jej oczyszczanie, podczas gdy jej pozyskanie wymaga wyłącznie podłożenia kubka pod kranik i wciśnięcia guzika. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Użytkownicy zyskują łatwy i nieograniczony dostęp do czystej i wartościowej wody, której picie w odpowiednich ilościach jest dla organizmu kluczowe. Dystrybutory filtrujące wodę dają pracownikom, uczniom i innym osobom wygodę i komfort funkcjonowania w danej przestrzeni. Właściciel cieszy się natomiast sporymi oszczędnościami, bo rezygnuje z zakupu napojów butelkowanych i opłacania kosztownych dostaw.

Użytkownikom indywidualnym nasze urządzenia dają szansę na uwolnienie się od kupowania i dźwigania ciężkich zgrzewek. Zapewniają bowiem nieograniczony dostęp do smacznej, chłodzonej lub podgrzanej, a nawet gazowanej wody we własnym domu. Zastosowane w nich rozwiązania technologiczne oraz filtry sprawiają, że każdy dystrybutor filtrujący gwarantuje bezpieczeństwo i higienę działania oraz czystość i bogactwo związków mineralnych dozowanej wody.

Proponowane wyposażenie pozwala na wsparcie środowiska naturalnego poprzez uwolnienie go od masowo produkowanych butelek. To kolejny powód, żeby postawić na nasze konstrukcje i korzystać z ogólnodostępnej sieci wodociągowej.