fbpx
 12 277 61 61  kontakt@naawa.pl

Wy​godna Woda

Szanowni Państwo!
Z przyjemnością informujemy, że nasza firma zawarła transakcję przejęcia obsługi klientów firmy Aquatal Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wzmacniamy w ten sposób naszą pozycję dostawcy usług najmu i obsługi dystrybutorów filtrujących wodę wodociągową, szczególnie na rynku warszawskim. Życzymy naszym nowym klientom satysfakcji z korzystania z naszych usług.

Zespół Naawa Sp. z o.o.

Woda, nasza natura

Oferujemy dystrybutory filtrujące wodę do biura i domu.

Udostępniamy konsumentom bezpieczną, dobrą wodę po minimalnym koszcie dla środowiska. 

Jeżeli jesteś zainteresowany bezpłatnym testem naszego urządzenia:

zadzwoń 
   
 lub 
wypełnij formularz kontaktowy
   

Nikomu nie trzeba wyjaśniać jak ważne jest zapewnienie sobie odpowiednich ilości wody każdego dnia. Niestety praktyka wygląda tak, że często zwyczajnie nie mamy okazji, by się odpowiednio nawodnić. W efekcie nasze organizmy nie funkcjonują prawidłowo, pojawia się senność, przemęczenie i nie tylko. Dystrybutory filtrujące to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Idealnie nadają się zarówno do szkół, przedszkoli, żłobków, jak i firm lub domów prywatnych. Dzięki nim w każdej chwili można mieć dostęp zarówno do zimnej, jak i ciepłej, gazowanej lub niegazowanej wody.

Dystrybutor filtrujący dla firmy - wynajem

Dbanie o pracowników w znacznym stopniu wpływa na ich wydajność. Właśnie dlatego większość pracodawców stara się zapewnić swoim kadrom jak najlepsze warunki. Istotne jest, między innymi, zapewnienie im wody, dzięki czemu nie będą musieli przynosić do pracy swoich napojów lub pracować spragnieni. Warto pamiętać, że nieodpowiednie nawodnienie sprawia, że człowiek ma problemy z koncentracją oraz mniej wydajnie pracuje. Z tego względu zapewnienie wody pracownikom to korzystna inwestycja.

Woda dla szkół, przedszkoli i żłobków

Dystrybutory instalowane w przedszkolach, szkołach i żłobkach to doskonałe rozwiązanie dla każdej placówki. Dzięki nim można zapewnić podopiecznym wystarczający zapas wody i nie zmuszać ich do noszenia ze sobą własnych butelek. Odpowiednie nawodnienie ma wpływ na koncentrację, dlatego korzystanie z urządzenia pozwoli uczniom zapewnić optymalne warunki do nauki. Wynajem to świetna opcja dla żłobków, przedszkoli czy szkół.

Dystrybutory filtrujące dla domów

Nasza oferta skierowana jest również dla osób indywidualnych, które chciałyby wyposażyć swój dom w dystrybutor. Dzięki niemu nigdy więcej nie trzeba będzie kupować wody w zgrzewkach, a później wyrzucać wielu pustych butelek. Nasze urządzenia to ekologiczne, funkcjonalne rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Jest to także niezwykle korzystne rozwiązanie pod względem ekonomicznym. Dzięki temu, że koszt, w przeliczeniu na każdy litr, jest niższy, co pozwala na dokonanie pewnych oszczędności. Ponadto design urządzenia sprawia, że świetnie komponują się z wystrojem wszystkich wnętrz.

Nasza oferta

Oferujemy dystrybutory filtrujące wodę z funkcją: 
   schładzania    nasycania dwutlenkiem węgla    podawania wody o temperaturze pokojowej    grzania

Quercus
Dąb
i
Carpinus
Grab
i
Pinus
Sosna
i
Acer
Klon
i
Tsuga
Choina
i
W naszej ofercie dostępne są również różne rodzaje kubków.

Dlaczego warto korzystać z dystrybutora filtrującego?   

  Jak działa dystrybutor filtrujący?

Dlaczego ten system zaopatrzenia w wodę jest przyjazny dla środowiska?

Dlaczego ten system zaopatrzenia w wodę jest  przyjazny  dla środowiska?

Ochrona środowiska 

O nas 

Zespół Naawy tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży wynajmu urządzeń do dozowania wody i w branżach pokrewnych. Pracujemy w oparciu o polski kapitał. Działamy na terenie całego kraju. 

Nazwa nawiązuje do wody jako źródła życia i początku rodzaju ludzkiego. Pochodzi od nazw własnych Nammu i Awa. 

„Nammu w mitologii sumeryjskiej to bogini, uznawana za matkę, która zrodziła niebo, ziemię dała życie bogom”. (Wikipedia).
„Awa to imię żeńskie, które pierwszy raz pojawia się 2000 lat p.n.e. w języku ludów sumeryjskich, gdzie oznacza „życie””. (Wikipedia).