fbpx
 12 277 61 61  kontakt@naawa.pl

Wy​godna Woda

Skontaktuj się ​z nami

Aby dobrać odpowiednie rozwiązanie, zbadamy potrzeby danej placówki i przygotujemy indywidualną ofertę.

 ZADZWOŃ

12 277 61 61

 NAPISZ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dystrybutory wody do szkół, przedszkoli i żłobków

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą dla placówek edukacyjnych w całej Polsce. Dystrybutory filtrujące wodę dla szkół i przedszkoli na każdym poziomie łączą w sobie funkcjonalność, oszczędność i propagowanie zdrowego stylu życia wśród najmłodszych. To nic innego jak zachęta do korzystania z optymalnego sposobu nawadniania. Instalacja może iść w parze z nauką o szkodliwości nadmiernego spożywania słodkich i gazowanych produktów, a także z edukacją z zakresu ekologii.

Czysta woda dla szkół i przedszkoli z dystrybutora filtrującego pozwala na podkreślenie wartości dotyczących ograniczenia zachowań prowadzących do zanieczyszczania planety mnóstwem plastiku z kupowanych napojów butelkowanych. Nasze produkty stanowią dla młodych ludzi doskonały przykład na to, jak kwestie omawiane na lekcjach czy zajęciach dodatkowych wdrażać w życie i w sposób rzeczywisty odpowiadać na potrzeby środowiska naturalnego.

Dystrybutory filtrujące wodę – korzystna oferta dla szkół i przedszkoli

Dla samej instytucji – szkoły, przedszkola czy żłobka – dystrybutor filtrujący wodę sieciową także przynosi korzyści. Pozwala bowiem zrezygnować z kupowania sporych ilości wody pakowanej w plastikowych butelkach, co przekłada się na oszczędności w budżecie. Inwestycja w oferowane przez nas wyposażenie to decyzja odpowiedzialna, przyszłościowa i opłacalna ekonomicznie. Oferujemy jedynie wysokojakościowe produkty, które gwarantują łatwy, nieograniczony i szybki dostęp do czystej i bogatej w cenne związki wody.